Producent okien i drzwi PCV Tradycja i zaufanie. Na rynku od 1993 r. Naszym celem jest Państwa zadowolenie!

(91) 387 26 68

sliwplast@o2.pl

Mapa

Śliw-Plast

ul.Kołobrzeska 38

72-320 Trzebiatów

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00 - 17:00

Sob 8:00 - 14:00

Pomiary i dojazd do klienta

GRATIS!

Okna PCV Gryfice, Trzebiatów - Systemy profili PCV

Profilem, którego używamy do produkcji okien i drzwi PCV jest SYSTEM VEKA.

VEKA to najbardziej prestiżowy system profili PCV nie tylko na rynku polskim, ale również na całym świecie... Takie okna PCV montujemy na terenie miast Gryfice i Trzebiatów.

OKNA 5-komorowe VEKA PERFECTLINE

VEKA PERFECTLINEVEKA Perfectline to najnowsza generacja profili wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające mieszkańcom jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem.
Szerokość 70 mm oraz pięć komór zapewniają optymalne właściwości użytkowe - wysoką izolacyjność termiczną, idealną ochronę przed hałasem, gwarantowaną stabilność okien przez cały okres ich użytkowania. Nowa konstrukcja osi wrębu okuciowego 13 mm, to dostosowanie systemu do rosnących wymagań rynku.

OKNA 5-komorowe VEKA EFECTLINE

VEKA PERFECTLINEProfil 5-komorowy VEKA Efectline to solidna pięciokomorowa konstrukcja.
Okna z profili VEKA Efectline to bezpieczeństwo i wygoda użytkownika. To idealne rozwiązanie do każdego mieszkania. Skuteczne tłumienie hałasu to warunek dobrego samopoczucia i zdrowia mieszkańców domu.
Dzięki specjalnej konstrukcji profili oraz możliwości osadzenia grubszych szyb, system VEKA Efectline skuteczniej chroni przed uciążliwym hałasem dochodzącym z zewnątrz. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciszę i spokój domowego ogniska.
Systemy VEKA Efectline zakwalifikowane do profili okiennych klasy A wyróżniają się grubością ścianek zewnętrznych wynoszącą 3 mm oraz obecnością komór wewnętrznych, których szerokość przekracza 5 mm.