Producent okien i drzwi PCV Tradycja i zaufanie. Na rynku od 1993 r. Naszym celem jest Państwa zadowolenie!

(91) 387 26 68

sliwplast@o2.pl

Mapa

Śliw-Plast

ul.Kołobrzeska 38

72-320 Trzebiatów

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00 - 17:00

Sob 8:00 - 14:00

Pomiary i dojazd do klienta

GRATIS!

Okna Kołobrzeg - O firmie

Firma Śliw-Plast produkuje, sprzedaje i montuje okna na terenie miasta Kołobrzeg. Nasza firma powstała w 1993 roku. W ciągu tych lat wypracowaliśmy sobie solidną markę, pozycję oraz zdobyliśmy grono zadowolonych stałych klientów. Jesteśmy rodzinną firmą, która stawia na każdy detal podchodząc do zamówień w sposób indywidualny i zapewniając profesjonalną i kompleksową obsługę. Coraz większą grupę naszych klientów stanowią osoby z polecenia. Kierujemy się zasadą, iż zadowolony klient poleci nas innym. Naszym najważniejszym celem jest państwa zadowolenie.

Zajmujemy się przede wszystkim produkcją, sprzedażą i montażem okien PCV oraz drzwi. W swojej ofercie posiadamy również rolety zewnętrze, wewnętrzne oraz parapety.
Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości zapewniając w ten sposób satysfakcję klienta z zakupu oraz zadowolenie na długie lata użytkowania doskonałego produktu.

Do współpracy wybraliśmy wyłącznie renomowane firmy takie jak VEKA, WINKHAUS czy NOVO-GLASS, które są liderami w swoich branżach.

Wybór okien czy drzwi jak się okazuje, nie jest wcale taką łatwą sprawą. Duży wybór ofert na rynku wprowadza w zakłopotanie a ceny niektórych producentów kuszą swą niewielką wysokością. Z pewnością powinien być to zakup dobrze przemyślany gdyż jest to inwestycja na długie lata użytkowania. Nabywane produkty powinny spełniać podstawowe funkcje. Powinny gwarantować komfort użytkowania jak również tworzyć styl mieszkania czy domu. Dlatego podejmując decyzję o zakupie warto zaufać znanej i cenionej marce nie patrząc jedynie na niska cenę.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozostaje do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego pomiaru i doradztwa, jak również do zapoznania się z naszą ofertą.

Mamy nadzieję, że wkrótce i Wy dołączycie do grona naszych stałych klientów.